Logo
22047474
psaimnieks@preili.lv
AVĀRIJAS DIENESTS
65307085, 29397974

Aicinām savus klientus paust viedokli par rēķinu saņemšanu

28.03.2024.

Turpinot meklēt un apzināt iespējas ērtākai komunālo pakalpojumu rēķinu saņemšanai,  SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” veic aptauju par to, vai klientiem būtu nepieciešams nodrošināt rēķinu saņemšanu savā internetbankā ar detalizētu izmaksu pozīciju un patēriņa datu atspoguļošanu, ar iespēju rēķinu apmaksāt internetbankā, vai noslēgt vienošanas ar konkrēto banku par automātisku maksājuma ieturēšanu (gadījumā, ja internetbankas pakalpojumi netiek izmantoti). Šī būtu iespēja atteikties no maksas pasta pakalpojuma rēķinu saņemšanai, vai atsevišķa rēķina saņemšanas e-pastā.

Rēķins būtu tāds pats kā līdz šim – ar sadalījumu pa izmaksu pozīcijām, taču ar iespēju to apmaksāt turpat tiešsaistē, vai arī, noslēdzot vienošanos ar banku, pieslēgt automātisko naudas līdzekļu ieturēšanu no norēķinu konta. Provizoriskā cena par vienu rēķinu varētu sastādīt no 0,15 EUR līdz 0,18 EUR bez PVN.

Lai paustu viedokli jautājumā, vai būtu nepieciešams nodrošināt rēķinu saņemšanu internetbankā, aicinām līdz šā gada 5.aprīlim aizpildīt īsu aptauju, atbildot ar “Jā” vai “Nē”. Aptauja pieejama šeit - https://www.visidati.lv/aptauja/2141652190/ 

Pēc datu apkopošanas tiks pieņemts lēmums turpmākam rīcības plānam. Ja lēmums būs pozitīvs, tiks slēgti sadarbības līgumi ar bankām attiecīgā pakalpojuma sniegšanai.

Informāciju sagatavoja
SIA “PREIĻU SAIMNIEKS”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Sigita Āboliņa

Uz augšu