Logo
22047474
psaimnieks@preili.lv
AVĀRIJAS DIENESTS
65307085, 29397974

Norisināsies ikgadējā lauksaimniecības plēvju izvešana

15.05.2024.

Arī šogad SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” Atkritumu apsaimniekošanas daļa aicina Preiļu novada  lauksaimniekus, kuriem ir noslēgts līgums ar SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” par sadzīves atkritumu izvešanu, līdz šā gada 29. maijam pieteikties plēvju izvešanai, izmantojot iespēju atbrīvoties no plēvēm videi draudzīgā veidā.

Otrreizējai pārstrādei var nodot:
  • skābbarības sagatavošanai izmantotās ruļļu vai bedru plēves, taču jāņem vērā, ka plēvēm jābūt tīrām, bez skābbarības, salmu, kūdras, un citiem piejaukumiem. No plēvēm jāatšķiro šņores vai sieti. Pārstrādei nederēs arī plēves, kas izmirkušas dubļos, sajauktas ar minerālmēsliem vai ko citu.
  • dārzniecībā izmantoto plēvi,
  • palešu (iepakojuma) plēvi.
Lai pieteiktos plēvju izvešanai, aicinām sazināties ar Atkritumu apsaimniekošanas daļu, zvanot pa tālruni 29420721, vai rakstot uz e-pastu ps.atkritumi@preili.lv.

Pēc tam, kad apzināsim izvešanai pieteikto plēvju apjomu, tiks izveidots maršruta grafiks, saskaņā ar kuru notiks plēvju izvešana Preiļu novada teritorijā (Preiļu pag., Aizkalnes pag., Saunas pag., Pelēču pag., Vārkavas pag., Upmalas pag., Rožkalnu pag., kā arī Riebiņu un Aglonas pagastu teritorijās). Plānots, ka plēvju izvešana notiks laika posmā no 10. – 13. jūnijam, taču konkrēts datums tiks izziņots jūnija mēneša sākumā SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” sociālajā vidē, kā arī individuāli sazinoties ar lauksaimniekiem, kuri būs pieteikušies.

Vēršam uzmanību uz to, ka, līdzīgi, kā tas bija arī iepriekšējā gadā, iekraušana autotehnikā un, nepieciešamības gadījumā arī traktortehnika iekraušanai, ir jānodrošina pašiem lauksaimniekiem.

Tāpat arī vēršam uzmanību uz to, ka plēves ir iespējams nodot arī, atvedot pašiem uz Atkritumu šķirošanas laukumu Preiļos, Rīgas ielā 4. Darba laiks darba dienās no plkst. 8.00 - 17.00 (pusdienu pārtraukums 12.00-13.00), sestdienās no plkst. 9.00 - 13.00.

Informāciju sagatavoja
SIA “PREIĻU SAIMNIEKS”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Sigita Āboliņa

Uz augšu