22047474
psaimnieks@preili.lv
AVĀRIJAS DIENESTS
65307085, 29397974

SIA "PREIĻU SAIMNIEKS" aicina darbā REMONTATSLĒDZNIEKU

28.04.2022.

SIA "PREIĻU SAIMNIEKS" aicina darbā REMONTATSLĒDZNIEKU - 1 vakance

Darba pienākumi:

  • veikt ūdens padeves un kanalizācijas iekārtu tehnisko apkopi un remontdarbus;
  • veikt kanalizācijas iekārtu un mehānismu pārbaudi, montāžu un regulēšanu;
  • nodrošināt savlaicīgu ūdensvada un kanalizācijas avāriju novēršanu un remontu;
  • strādāt ar hidrodinamisko automašīnu.

Prasības pretendentiem:

  • pamata vai vidējā profesionālā izglītība, arodizglītība;
  • B, C kategorijas autovadītāja apliecība;
  • augsta atbildības sajūta;
  • kvalitatīva un precīza darbu izpilde;
  • spēja strādāt patstāvīgi un komandā.

Mēs piedāvājam:

  • stabilu darbu un sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika 3 mēneši).

Darba laika veids: normāls darba laiks

Alga (bruto): stundas tarifa likme EUR 4,16

Līgums: darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Iesniedzamie dokumenti:

  • CV (dzīves apraksts);
  • motivācijas vēstule;
  • izglītības dokumentu kopijas.

Pieteikumu vakancei iesniegt līdz 2022. gada 13. maijam, sūtot pa pastu uz adresi: Liepu iela 2, Preiļi, Preiļu novads, LV-5301 vai e-pastā: psaimnieks@preili.lv ar norādi “Remontatslēdznieka vakancei”.

SIA "PREIĻU SAIMNIEKS" Personāla speciāliste
☎️ 28080463

Uz augšu