22047474
psaimnieks@preili.lv
AVĀRIJAS DIENESTS
65307085, 29397974

SIA "PREIĻU SAIMNIEKS" aicina darbā ŪDENSAPGĀDES UN KANALIZĀCIJAS ĀRĒJO TĪKLU UN SISTĒMU DAĻAS VADĪTĀJU

08.03.2022.

SIA "PREIĻU SAIMNIEKS" aicina savā komandā ŪDENSAPGĀDES UN KANALIZĀCIJAS ĀRĒJO TĪKLU UN SISTĒMU DAĻAS VADĪTĀJU.

Prasības kandidātiem:

  • vidējā speciālā (tehniskā) vai augstākā izglītība inženierzinātnēs;
  • prasme sagatavot un strādāt ar tehnisko dokumentāciju;
  • prasme savas kompetences ietvaros sagatavot vēstules par tehniskiem jautājumiem, tehniskās specifikācijas, darba uzdevumus, kā arī atskaites un ziņojumus;
  • prasme sastādīt gada periodam iepirkumu plānu nepieciešamo materiālu un iekārtu iepirkšanai;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • labas prasmes darbā ar datoru (MS Word, MS Excel);
  • precizitāte, patstāvība, augsta atbildības sajūta, spēja strādāt patstāvīgi un komandā, dinamiskā vidē.

Darba pienākumi:

  • organizēt, vadīt un uzraudzīt Ūdensapgādes un kanalizācijas ārējo tīklu un sistēmu daļas darbinieku ikdienas darbu;
  • plānot, vadīt un koordinēt ūdensapgādes un kanalizācijas ārējo tīklu apkalpes darbus, nodrošinot dzeramā ūdens sagatavošanu, piegādi, notekūdeņu savākšanu, novadīšanu un attīrīšanu noteiktā apkalpes zonā;
  • nodrošināt ūdens patēriņa un notekūdeņu novadīšanas uzskaites tehnisko risinājumu koordinēšanu;
  • plānot un organizēt ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūves, avārijas novēršanas darbus;
  • nodrošināt uzraudzību par transportlīdzekļu lietošanu Ūdensapgādes un kanalizācijas ārējo tīklu un sistēmu daļā;
  • pārbaudīt, saskaņot, papildināt un iesniegt ūdensapgādes un kanalizācijas inženierkomunikāciju datus Preiļu novada GO GIS ģeogrāfiskās informācijas sistēmā;
  • plānot tehniskā nodrošinājuma atjaunošanu;
  • dažādu tehnisku datu, dokumentu un atskaišu sagatavošana vadībai un pārraugošām iestādēm pamatdarbības jautājumos;
  • sagatavot tāmes, atzinumus, aktus u.c. dokumentus, kas nepieciešami SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” darbībai.

Mēs piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu 1210 EUR (pirms nodokļu nomaksas);
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika, pārbaudes laiks 3 mēneši);
  • automašīnu darba pienākumu izpildei.

Darbs uz nenoteiktu laiku.

CV un motivācijas vēstuli, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas iesniegt līdz 2022. gada 25. martam, sūtot pa pastu uz: Liepu iela 2, Preiļi, Preiļu novads, LV – 5021 vai elektroniski uz: psaimnieks@preili.lv ar norādi – “Ūdensapgādes un kanalizācijas ārējo tīklu un sistēmu daļas vadītājs” vakancei.

Uz augšu